מכל זווית שתביט

עם השנים תכנון המטבח הופך ליותר ויותר מאתגר. בעוד המטראז' נותר מוגבל, כמות האביזרים והפריטים בו רק הולכת ועולה.

גלריית "פשטות" המתמחה בעיצוב וייצור מטבחים מציעה מגוון פתרונות איחסון דו צדדים, אלגנטים ופונקציונלים שהגישה שלהם מתאפשרת משני כיוונים ובכך האחסנה גדלה משמעותית.

כל יחידה מתוכננת CUSTOM MADE בהתאם למידות וצרכי החלל ובעליו. ניתן לתכננן כך שתקפנה שתיים מפאות החלל או כך שתשרתנה שני אזורים שונים בחלל הציבורי המשותף: למשל יחידה שצידה האחד משמש את המטבח, וצידה האחר את איזור הכניסה לבית. זאת ועוד, אלה מהוות פיתרון חציצה נפלא ואוורירי בין האיזורים השונים.

היחידות, בסגנונן הכפרי-אורבני חדשני, מעוצבות במגוון אדפטציות וגימורים. בזכות טכנולוגיות חדשות משולבים בהן פתרונות פרזול מעוצבים ומתקדמים, לצד שילובים של חומרים וצבעים. כל אלו מכניסים הרבה שיק למטבח בפרט ולחלל הציבורי בכלל והופכים את הסגנון הכפרי למדוייק ואומנותי גם בבתים בסגנון אקלקטי, מודרני או מינימליסטי.

כמו בכל רהיטי הגלריה, גם ביחידות הדו כיווניות בולט השימוש בחומרי גלם ייחודיים, איכותיים ויוקרתיים שהופכים את המטבחים המיוצרים בגלריה ל-One of a kind' , בהתאם לצרכים המדויקים של הלקוח. החזיתות, והפרזול עשויים כולם מחומרים המותאמים למראה אותו רוצים להשיג, זאת בעבודת יד ובטכניקות מוקפדות.

גלריית פשטות- רחוב הברוש 47 מושב נווה ימין טל. 073-7599123
www.pashtut.co.il

Show Buttons
Hide Buttons