עושים סוף למחברי השעון ולדיבלים חדשנות, איכות, עמידות לאורך זמן, חסכון בזמן וכסף וחשיבה אקולוגית-סביבתית מאפיינים את המחברים החדשים של חברת LAMELLO משוויץ החידושים יוצגו בביתן ‘מחם טכניקס’ בתערוכת טימבר ישראל

מחם טכניקס העוסקת ביבוא ושיווק של כלי אוויר, כלים חשמליים, אביזרים ומגוון רחב של ציוד טכני לענפי התעשיה השונים תציג בתערוכת טימבר ישראל את החידוש המסעיר ביותר בתחום המחברים בעולם: CABINEO מבית LAMELLO השוויצרית, הנחשבת למובילה עולמית בתחום.

הרמן שטיינר, שייסד את החברה בשנת 1944, ימציא קצת מעל עשור לאחר מכן, בשנת 1955, את LAMELLO P SYSTEM , מערכת מחברים חדשנית שתאפשר חיבור בין לוחות עץ ללא הדבקה וללא הברגה ובצורה סמויה ומודולרית המערכת שינתה את פני עולם העיצוב והריהוט ומאז נעשה בה שימוש לעיצוב מטבחים, ארונות, שולחנות וכל סוגי הריהוט, תוך שהיא מאפשרת עיצוב נקי, עמיד לאורך זמן ואיכותי והכי חשוב חסכון עצום בזמן וכסף
פטנט זה זכה להופיע בתערוכות ברחבי העולם ואף זכה במספר פרסי נובל להחדשנות והמצאות בתערוכות אינטרצום העולמית.

LAMELLO ידועה בעולם בהיבטים של חדשנות ופתרונות בני-קיימא בתחום המחברים לעולם העץ והרהיטים. מושגי הקיימות, האקולוגיה והמחויבות מגדירים את אופן החשיבה והעבודה של החברה והדבר בא לידי ביטוי בעמידות מוצריה לאורך זמן, המגנה על הסביבה על ידי צמצום הפסולת ובמקביל שמירה על משאבים יקרי ערך. דוגמא נוספת היא המאמצים המתמשכים של החברה לשיפור תהליכי הייצור וחסכון באנרגיה בתהליכים אלו. הסטנדרטים הסביבתיים הגבוהים באתר הייצור של החברה בשוויץ מבטיחים גם שימוש זהיר במשאבים - שחלק ניכר מהם מגיעים מניהול בר-קיימא.

בתערוכת טימבר ישראל יוצג Cabineo המחבר החדשני בעולם מבית למלו, שהושק לראשונה בישראל לפני שנה, והפעם מציג חדשנות נוספת ובלעדית לחברה. מדובר במחבר ארונות מהפכני אשר חוסך זמן יקר בתהליך שרשרת הייצור, ללא צורך בקידוח בקצוות "בקאנט" ומאפשר חיבור נקי, אסתטי וסמוי. המחבר מתאים לכל מכונות CNC, גם מכונות בעלי שלושה צירים. מחבר זה, שם דגש על חסכון בזמן ובכסף התהליכי הייצור, ההובלה וגם בתהליך ההתקנה וההרכבה שהופך להיות קל פשוט ומהיר.
השנה התציג החברה פיתוח נוסף במחבר Cabineo, כזה המאפשר חיבורים עם מתכת כמו אלומיניום ושילובים של עץ ואלומיניום ויכול לשאת משקל של עד 90 ק"ג.

מחם טכניקס מייצגת חברות מובילות בעולם בתחום כלי עבודה פנאומטיים, חשמליים וידניים.
בין לקוחות מחם טכניקס נמנים בין היתר: התעשייה האווירית, משרד הבטחון, חברת חשמל, מקורות, מפעלי התעשייה הקיבוצית, מרכבים,אגד, פלסאון, רב בריח ורבים נוספים. החברה כמו כן ב- “מחם קשיחים”, המשווקת קשיחים ומוצרים לאלקטרוניקה ולזיווד אלקטרוני, חלל ותעופה.

בתערוכה יוצג מגוון רחב של כלי עבודה פנאומטיים ייחודיים וכלים נטענים וידניים של מיטב היצרנים בעולם אשר החברה משווקת שנים רבות, רובם מהמתקדמים מסוגם החל ממברגות, מקדחות דרך אקדחי סיכות ומסמרים, מלטשות סיכות וניטים בכל הגדלים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

במהלך התערוכה יערוך צוות מקצועי הדרכות והדגמות למגוון הכלים וגם יערכו מבצעים והטבות חסרות תקדים לימי התערוכה בלבד.

Show Buttons
Hide Buttons