כשהמודרני והטבעי נפגשים

ניכר כי מעצבי מותג המטבחים האיטלקי Doimo Cucine מגדילים לשלב בין מגמות עיצוב בולטות ובכך ליצור מודל מסקרן וחדש. כך גם בדגמים החדשים מתוך סדרת ה-ASPEN המצליחה בהם הצליחו להטמיע אלמנטים מהעיצוב הטבעי לצד יחידות מודרניות ומוקפדות. בכך, המראה שמתקבל מותיר את החלל מאוורר ונקי ועם זאת משווה לו מימד חם, אותנטי ומזמין.

סדרת המטבחים הייחודית של המותג, המיובא ארצה על ידי מטבחי דא קוצ'ינה, משלבת בין מסורת לאלמנטים טכנולוגיים מתקדמים. כך למשל חזיתות עשויות יחידות אלומניום 100% ממוחזרות, יחידות Fenix NTM שנחשב לאחד החומרים החדשניים והמתקדמים בגזרת עיצוב הפנים וכן חזיתות זכוכית בגימורים ושקיפויות שונים. לצד אלה מתקיימות יחידות העשויות ממגוון עצים טבעיים, בהם עצי האלון והשִׁטָּה שעברו בידוד תרמי המבטיח עמידותם. המראה שמתקבל הוא בהחלט שונה ואחר, כזה שמצליח להפיח עניין וחיים חדשים בסגנונות שכבר הורגלנו לראות.

על מנת להשלים את המראה המוקפד, פינות המשטחים נחתכות בזווית של 45 ° , כך נוצר אפקט של משטח רציף ואלגנטי במיוחד. זאת ועוד, מעצבי המותג בחרו ליצור משטחים מפלדת פלטרוקס (Peltrox) עם כיור מובנה. כמו כן, ניתן לשלב כחלק מהקונספט הייחודי שולחנות עשויים משטחי עץ איפאה, רגלי מתכת הנובעות מתוך האי וכיוב'.

מטבחי דא קוצ'ינה- www.dacucina-kitchens.com, ראשון לציון, דיזיין סנטר ב"ב

Show Buttons
Hide Buttons