עומדת במבחן הזמן

טכנולוגיה מתוחכמת, קווים מינימליסטיים וצורניות אלגנטית ויוקרתית, הם רק חלק מהמאפיינים המייחדים את סדרת יחידות המטבח ARTEMATICA מבית היוצר של מותג היוקרה האיטלקי VALCUCINE.סדרה זו נחשבת לאחת מדגמי הדגל של המותג הוותיק כבר קרוב ל 40 שנה ולא בכדי. היא מאופיינות במראה מדויק להפליא בדמות דלתות בעלות מסגרת אלומיניום קלה, בעובי של 5 מ"מ בלבד, היוצרים מראה מעורר השראה. בתהליך התכנון ניתן ליצור עימן ספציפיקציה בהתאם לצרכי הפרויקט עד לכדי יצירת מטבח מרשים במיוחד- וויזואלית, ארגונומית ופונקציונלית.

מבנה הדלתות הייחודי הוא שהופך אותן לעמידות במיוחד בפני לחות, חום ושאר השפעות סביבתיות. באולם התצוגה של המותג בהרצליה פיתוח מוצע מגוון רחב של גימורים איכותיים במיוחד וביניהם אלומיניום בגוון טבעי או צבוע, נירוסטות למיניהן ,זכוכית בגימור מט או מבריק, פורנירים בגוונים שונים ועוד.

יתרונותיה הרבים של הסדרה הובילו לאורך השנים לפיתוח עיצובים וגימורים שונים המבוססים על הדלתות המקוריות. כך למשל דלתות ה-ARTEMATICA CURVA המעוגלות ודלתות ה-RICICLANTICA בעלות פאנל דקיק במיוחד בעובי של 2 מ"מ בלבד. זאת ועוד, מערכת ה-NEW LOGICA, הנחשבת למתקדמת ביותר של המותג, מבוססת על אותה סדרה שבהחלט עומדת במבחן הזמן.

VALCUCINE ישראל- רמת ים 93 הרצליה פיתוח
www.valcucine.com טלפון 09-9540479

Show Buttons
Hide Buttons