א.תובל סוכנויות בע”מ לקראת תערוכת טימבר ישראל

א.תובל סוכנויות בע"מ: שילוב מנצח של מיכון מקצועי ומסיבי, צוות טכני מהטובים והמנוסים בשוק וצוות ניהול בעל ניסיון ומוניטין של שנים – זו הנוסחה להצלחת החברה

 

תובל מזמינה אתכם לפגוש ו"לגעת" בכל העוצמה הזו בתערוכת טימבר ישראל, יחד עם המכונות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם של קונצרן הענק האיטלקי SCM, אותו מייצגת החברה בישראל שנים רבות.

תובל היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחום המכונות לעיבוד עץ ורהיטים. היא הוקמה בשנות ה-80 ע"י האדריכל איתן תובל. כיום, החברה מנוהלת על ידו וע"י בנו, המהנדס תומר תובל.
בטימבר 2017 תציג תובל את המכונות המצליחות של SCM, המייצר מגוון עצום של מכונות, המתאימות לכל מפעל מכל סדר גודל ולכל תקציב במחירים אטרקטיביים, במיוחד כשמדובר ביצרן מהליגה הגבוהה ביותר.
בביתן תובל בתערוכת טימבר 2017 ניתן יהיה לפגוש גם את נציגי המכירות של מותגי SCM: MORBIDELLI - מכונות ה CNC הנחשבות ל"טופ" בתחום ה-CNC, ידועות באיכותן ובביצועיהן, STEFANI - מכונות מנצחות להדבקת קנטים במגוון גדלים, DMC – מלטשות איכות, GABBIANI – משורי גשר מודרניים ו- SUPERFICI המותג הידוע בתחום חדרי צבע ומערכות צביעה מתוחכמות – כולם מבית היוצר של SCM. תוכלו להיפגש עם כל החבורה המכובדת הזו, שתוכל להתאים ללקוח ולצרכיו את המכונה הנכונה באופן המקסימלי.

א. תובל סוכנויות, טימבר 2017

תובל תציג בתערוכה: מספר דגמים של מכונות קנטים, הפופולריות ביותר בקרב הנגרים עם מהירות גימור, מסך פיקוד משוכלל ועוד. CNC מהדגם המוצלח CYFLEX hp ,מרכז עיבודים אנכי וקומפקטי. מכונת נסטינג מודל 100 N, שעובדת בהצלחה רבה בהרבה נגריות בארץ ומתאימה לייצור מטבחים וריהוט ארגז ומלטשת DMC.
יש לציין את המילה האחרונה של SCM בתחום הCNC בעולם: מכונת הדגל מודל 100M , 3 או 5 צירים, בעלת יכולות מדהימות והאפשרויות הבלתי מוגבלות לעיבוד עץ. ניתן להתרשם מ"מלאכת המחשבת" הזו כבר עתה במספר מפעלים בארץ.
החברה מוכרת גם:, משורי גשר, מכבשים, מלטשות, חדרי צבע ומערכות צביעה מתוחכמות, מכונות ייעודיות מיוחדות לתחום הדלתות STEMAS, מערכות שאיבת אבק FIDA, מערכי אריזה אוטומטית EDDA ועוד.

בתובל 4 טכנאי שטח מנוסים ומקצועיים ביותר, המעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום (כולל השתלמויות מקצועיות בחו"ל) ונותנים מענה ושירות משובח למאות הפניות לחברה.

א. תובל סוכנויות, טימבר 2017

מרכז הדרכה חדש ב"תובל"
בתובל הוקם מרכז חדש להדרכה ועדכוני תוכנה ללקוחות, בעיקר לשלב טרום קבלת מכונת .CNC אין ספק, שבתובל מברכים על הצעד, שמכניס את הלקוח לעולם העיצוב והעיבוד עוד לפני קבלת המכונה במפעל, וכבר הוכח כהצלחה גדולה בקליטת המכונה במפעל.

Show Buttons
Hide Buttons