גולד צבעים ופרזול לקראת תערוכת טימבר 2017

בעיות במחלקת הצבע – יעוץ מקצועי של גולד צבעים ופרזול
בין אם אתה צובע ידני באקדח איירלס או יש לך קו רובטי או UV צוות היועצים שלנו ידע לתת לך את הפתרון הנכון לצביעה יעילה מהירה מדוייקת וללא פשרות.

כחברה שמתמחה מעל 20 שנה בפתרון דילמות מקצועיות לשוק יצרני העץ בישראל אנו גאים להיות חוד החנית בפתרון בעיות בתחום צביעת מטבחים וחזיתות.
אנו יודעים לספק אפקטים מהמתקדמים ביותר כפי שאתם יכולים לראות בתצוגה שלנו, אפקט קרח אפקט בטון אפקט נחושת ובעצם אין סוף ליצרתיות של חברתנו.
בעזרת המומחים מחברת ICRO COATING האיטלקית עם נסיון של 70 שנה הצלחנו להביא לישראל את בשורת הצביעה הנכונה מהירה מדוייקת ועם חסכון משמעותי בעלויות.
חברתנו יודעת לתכנן קו צביעה בין עם לנגר הקטן ובין עם למפעל גדול ומתמחה בקווי צביעה של חברת האיטלקית וקווי UV.

בנוסף, מציעה החברה גם חומרי עזר מערכות צביעה (אקדחים איירלסים איירקוט) ומוצרי לוואי נוספים, כמו תוספים מיוחדים להקניית תכונות (מיועד בעיקר למפעלים המערבבים ויוצרים לעצמם צבעים וחומרי צביעה), מדללים, חומרי אטימה, חומרי וואקס להברקה והגנה על צבעים עליונים וכמובן, צבעי אפקטים שהיא גאה בהם, והכוללים גווני מראה עתיק, חול, שיש, מחצבים וכו'.
הייצור של ICRO COATINGS נעשה תחת מעטפת קפדנית של מערכות בקרת איכות הן על חומרי הגלם הנכנסים למפעל, הן על תהליכי הייצור והן על המוצרים הסופיים.
גולת הכותרת של גולד היא מעבדת הצבעים, מעבדה כוללת את הציוד החדיש ביותר ועובד בה צוות מקצועי בעל נסיון רב של שנים בתחום צביעת העץ בישראל. ההקדה על בקרת האיכות היא מהגבוהות בעולם צבעי העץ.
החברה עורכת ימי עיון לצבעים ובעלי מצבעות וסדנאות ללימוד רזי הצביעה בתחום העץ.

בואו להתרשם מהביתן שלנו בתערוכת טימבר 2017.
נשמח להיפגש איתכם. לפרטים נוספים יקי רבי מנהל מחלקת צבע 054-4988085

Show Buttons
Hide Buttons