מקום של כבוד

במובנים רבים החלון הוא ראי לנפש. הרי מבעדו נשקף הנוף המוריק שממלא אותנו בשמחה ואופטימיות ומספק הצצה לדינמיקה שבחוץ. בשנים האחרונות מקבלים פרופילי האלומיניום מקום של כבוד בבית הישראלי שכן הם מאפשרים תצפית בהירה ואוורירית וחיבור מושלם בין שטחי החוץ והפנים. כך גם במקרה של סדרת 'ורונה' של חברת 'כוכב', מהמובילות בתחום האלומיניום לבניה פרטית ויוקרתית בישראל שפותחה בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת יצירת מסגרות דקיקות (בעובי של שני סנטימטרים בלבד) שמותירות שטח נכבד לזגוגיות הזכוכית עצמן.

תמונות: סטס שרייבר

הבחירה בפרופיל ה'ורונה' לפרויקט שתכננה ועיצבה מעצבת הפנים סיסי זיו היתה ברורה. נראותם המינימליסטית מאפשר לנוף הנגלה מבחוץ לככב במלוא הדרו ולאור השמש הטבעית להציף את החלל הציבורי באור רך ומלטף. בזכות הטכנולוגיה החדישה יצרה זיו חלונות ויטרינה מרשימות ברוחבן וגובהן ללא חלוקות ובכך יצרה מראה נקי, מואר ומרענן.

את מערכות ה'ורונה' הייחודיות ל'כוכב' ניתן להזמין CUSTOM MADE על פי קונספט ומימדי הפרויקט ועד לגובה מרשים של לא פחות מ- 3.6 מטרים ועד לשטח של 7 מ"ר. זיגוג הטריפלקס המחוסם מספק בידוד מושלם מפני רעש ומסייע בוויסות הטמפרטורה שבחוץ. את צבען ניתן לבחור מבין שלל צבעים המוצעים במניפה.

'כוכב אלומניום'- דיזיין סנטר ב"ב, פתח תקווה, באר-שבע, צומת בילו, נתניה וקיבוץ יגור
www.cochav.co.il

Show Buttons
Hide Buttons