קבוצת ריינוס לקראת תערוכת טימבר ישראל 2017

DIXON_FINAL_LOGO_A_Yellow

עידן חדש בנגרות נפתח עם 12 שנות אחריות. ענף הנגרות בארץ, לא היה ידוע כענף חדשני במיוחד. למרות שאיכות המוצרים שיוצאת מן הנגריות בארץ, אין לה במה להתבייש בהשוואה למוצרים דומים בעולם, עדיין קצב השינויים היה נמוך מאד. ופתאום, משהו מתחיל לזוז. מותג חדש מתחיל לצבור תאוצה, ויותר ויותר נגרים מתחילים לדרוש אף הם את המותג שמעניק 12 שנות אחריות: המגירות והפרזולים החדישים מבית דיקסון. המותג שהפך בתוך זמן קצר לבחירה החדשה של הנגרים בישראל יוצג השנה בתערוכת טימבר. וכשחושבים על זה, זה בעצם לא מפתיע. כשחברה בינלאומית מבוססת, מצליחה לשלב במותג אחד, מוצרים בתכנון הנדסי מבריק, בעיצוב יפהפה, עם יציבות ועמידות בהתאם לתקנים האירופאיים המחמירים ביותר – לא פלא שנגרים בעולם ובישראל, מצטרפים להצלחה.

האחריות חסרת התקדים של דיקסון מחברת קו ישיר של איכות שמתחילה בפס הייצור המשוכלל של מפעלי דיקסון בעולם, קו שעובר דרך הנגריה של הנגר המקצועי החדש – ומשם מגיע לבתי הלקוחות והשנה יוצג גם בתערוכת טימבר. דיקסון מציגה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות מקצועיים המאפשרים תנועתיות מצויינת, יציבות ועמידות בכל דרישות התקינה האירופאית חסרת הפשרות.

עם היתרונות והשכלולים הרבים של מוצרי דיקסון תוכל למצוא:
תנועה חלקה * שליפה מלאה * מנגנון טריקה שקטה * מערכת בלימה על בסיס סיליקון * מנגנון דריכה ותיקון סטיות * כושר נשיאה גדול * מגוון רחב של מגירות בצבעים שונים * דפנות בצביעה איכותית * דפנות בעלות כוונון נוח להרכבה קלה * מבחר גדול של אביזרים לסידור פנימי של המגירות.

עם סדרת מוצרי דיקסון נמנים: מגירות טריקה שקטה למטבח, מנגנונים לדלתות הזזה, פרופילי אלומיניום,צירים ועוד. את מוצרי דיקסון ניתן להשיג בנגריות ובחנויות הפרזול המובילות. ייבוא ושירות בלעדי בישראל, קבוצת ריינוס.

Show Buttons
Hide Buttons