חברת מזונית בעולם ירוק לקראת טימבר 2017

חברת מזונית י.ש.ר.ל. בע“מ מתמחה בייבוא ובשיווק של כל סוגי לוחות העץ לתעשיית הנגרות והעיצוב בישראל, עם תשומת לב מיוחדת לדרישות אדריכלים.
חברת מזונית היא מהחברות המובילות בישראל בייבוא ובשיווק לוחות לבידים מכל הסוגים, MDF גלוי ומצופה וסיבית מצופה מלמין מתוצרת סונאי העולמית, הידועה באיכותה המעולה, שמשווקת בבלעדיות ע“י חברת מזונית.
בנוסף ידועה החברה במגוון הרחב והמרהיב ובגימורים הייחודיים של פורמייקות באיכות ללא תחרות. לאחרונה, ולאור המודעות הגוברת לאיכות הסביבה, החליטה חברת מזונית לייבא מוצרים אקולוגים-ירוקים, בעלי תו תקן בינלאומי לבניה ירוקה, החופף לתקן הישראלי 5281 .
קו המוצרים החדש, שכולו תוצרת ארצות הברית, כולל: משטחים אקולוגיים מנייר ממוחזר; מוצרים מבמבוק: לוחות ובוצ‘ר בלוק; לוחות מגבעולי דורה; ולבידים נטולי פורמלדהיד.
קו המוצרים הירוק מיוצר מחומרים המתחדשים במהירות, מחומרים ממוחזרים ומשרפים ללא תוספת פורמלדהיד. אחד מהיתרונות של השימוש במוצרים אלו הוא שהוא מאפשר צבירת נקודות LEED *בהתאם לפירוט של כל מוצר ומוצר.
כל המוצרים משווקים בלעדית על ידי חברת מזונית י.ש.ר.ל. בע“מ. * LEED( Design Environmental & Energy in Leadership )היא סדרה של סטנדרטים לבניה ירוקה שפותחו על ידי ה-USGBC( המועצה לבניה ירוקה בארה“ב(, המקבילים לתקן 5281 הישראלי.
הסדרה מורכבת מקטגוריות מרובות עם נקודות זמינות למגוון טכניקות בניה ירוקה ושימוש בחומרים ירוקים. צבירת נקודות LEED ,מאפשרת לפרויקטים לקבל הסמכה לרמות שונות של Certification LEED .צוברים נקודות בכך שמספקים את הדרישות של כל נקודת זכות בקטגוריה הנדרשת.
בואו להתרשם מהביתן שלנו בתערוכת טימבר 2017.

Show Buttons
Hide Buttons