חברת יש חד לקראת תערוכת טימבר 2017

נתחיל מהשורה התחתונה, בנגריה ו/או מסגריה ו/או הנגזרות שלהם הפונקציה החשובה ביותר היא עבודת החיתוך, מכאן שכלי חיתוך מהווים את הגורם החשוב והמשמעותי ביותר עבור תעשיית הלו-טק.
השנה היא 2017, העולם מתקדם, הצורך לעבודות איכותיות עולה וכך גם התחרות. בהינתן ההתקדמות הטכנולוגית אנשי מקצוע רבים מחפשים את פתרון החיתוך האיכותי והאמין ביותר בשוק.

אותו הצורך מקבל משמעות יתרה במיוחד לאחר כניסת ה-C.N.C ושלל מכונות הגשר החדשות והמדויקות. השימוש במכונות מתקדמות מאפשרות שליטה ובקרה על הייצור, כאשר הפועל היוצא ברור לכול – והוא בדמות תפוקה גדולה יותר פר שעת עבודה.
הדיוק הרב של אותם הכלים החדישים, החל מהקרייזיק ועד מכונות הגשר הגדולות, מביא לסביבת עבודה נוחה יותר לכלי חיתוך מתקדמים באיכות טובה יותר. השאיפה בסופו של דבר היא לייצר מהר יותר, זול יותר, מבלי לפגוע באיכות, לכן השילוב של מכונות יעילות יחד עם כלי חיתוך באיכות גבוהה הן הקומבינציה הדרושה למקסום הרווחים.
ענף החיתוך הוא ענף משתנה, פשוט משום שהיצע חומרי הגלם הוא היצע דינמי הדורש התאמות, השינויים בטיב המכונות ואופיים הינו משתנה נוסף שלא יכול לקפוא על שמריו ודורש התחדשות קונסיסטנטית. כל זאת כאשר במקביל הביקושים בעולם גדלים, כך שנוצר מצב שאיכות כלי החיתוך צריכה לייצר מצב בו אין מקום לטעיות והחלפות כלים.
הדוגמא הבולטת לכך ניתן למצוא בעבודה עם חומר הבירג', חומר שנכנס לאחרונה יותר ויותר לעבודה השוטפת, ודורש עמידות גבוהה יותר בעקבות ייצור מיוחד של משורים המותאמים להתנגדות ולקושיות הבירג'.
אנחנו מספרים לכם את זה, כי אנחנו חיים את זה. חברת יש-חד הוותיקה, הוקמה ב-1982 על ידי אשר פייביש המיתולוגי, כאשר בתחילת דרכה עסקה בעיקר בפתרונות השחזה ישירות מול נגריות, וכיום חולשת על פני ענף החיתוך, כאשר היא עצמה מייצרת משורים תוצרת הארץ. בשנת ה-1995 הבשורה של יש חד חצתה את גבולות הארץ, והחלה לייצא את משוריה בעולם עד שב-2001 אף נבחר לייצואן המצטיין מטעם משרד...
ב-2007, עם השינויים הטכנולוגים בענף, עמדה חברת יש חד בחזית, כאשר לאחר תהליך פיתוח אשר שדרג את מוצריה החלה לייצר משורים בשיטה מיוחדת - משורי 4X OPTIMUS. המוצרים החדשים העמידו את החברה בגאווה באותה שורה של ייצרני המשורים המובילים בעולם.
יחד עם זאת, ביש חד לא נחים על זרי הדפנה, והערנות לשינויים והפיתוחים בעולם, יחד עם עבודת מחקר ופיתוח שמתקיימת במקביל לעבודה השוטפת היא ששמה את יש חד בתור ספק פתרונות החיתוך המוביל בעקבות הקוסטומיזציה המותאמת לצרכי הלקוח, החל מפיתוח יכולות השחזה גבוהות יותר ומיוחדות ועד רמת הקדח. הכול בהתאם לדרישה.
רוצים עוד דוגמאות? קדימה, משור מיוחד לחיתוך עץ ומסמרים כאחד, משור בקוטר 600 לחיתוך משטחי עץ ו/או פאנלים מבודדים, משור לחיתוך חריץ בעובי 8.6, והיריעה קצרה מלהכיל את היכולות של החברה. אבל תהיו בטוחים שהצרכים שלכם כלולים שם.
מעבר למוצרים עצמם, שירות הלקוחות של יש-חד מקבל חשיבות כמו הפיתוח והמכירה עצמה, מדובר בשלב הסופי באינטראקציה מול הלקוח, ומבחינת החברה איכות השירות צריכה לעמוד בכפיפה אחת עם איכות הכלים – כלומר, אמין, יעיל, ולאורך זמן.
תערוכת טימבר 2017, התערוכה הגדולה והמובילה בארץ בתחום העץ והפרזול, מהווה הזדמנות עבורכם לפגוש בכל הפתרונות המוצעים בענף, וביניהם הפתרונות החדשים של החברה בת ה-30 השנים יש-חד. אותם פתרונות כבר הוצגו בכל רחבי אירופה, אמריקה ואפריקה, ועכשיו לתוצרים הכחולים לבנים של החברה יש הזדמנות לפגוש בקהל הכחול לבן. לכן בין אם אתה נגר, איש אלומיניום, מסגר, מתקין או כל צרכן כלי חיתוך מכל סוג שהוא מוזמן לראות להתרשם, ולהצטרף לקולגות שלך ברחבי העולם הנהנים ממוצרי חיתוך איכותיים לאורך שנים.

Show Buttons
Hide Buttons