חברת דומיסיל לקראת תערוכת טימבר 2017

חידושים מבית דומיסיל

דומיסיל גאה להשיק מגוון רחב של פתרונות וחידושים לענף הפרזול והנגרות וממשיכה להוביל את נושא החדשנות הטכנולוגית לצד חדשנות עיצובית פורצת דרך. דומיסיל מעמידה לרשותכם מערך תמיכה טכנית ושירות הניתן גם בבית הלקוח, מח' קשרי אדריכלים ופרויקטים וכן יועצי מכירות בפריסה ארצית.

חדש בדומיסיל: סדרת המגירות SCALA מבית GRASS

סדרת המגירות SCALA (סקאלה) מבית GRASS, אוסטריה הינה המתקדמת והחדשנית בעולם. האמינות והתנועה המצוינת, בד בבד עם העיצוב המינימליסטי, האלגנטי והפונקציונלי משנות את חוקי המטבח, לצד תקני ISO מחמירים של אבטחת איכות, שמירה על הסביבה ותקן היגיינה למוצרים הבאים במגע עם מזון.

ל סדרת SCALA יתרונות טכניים רבים ומגוונים לנגר ביניהם:

  • קלות ומהירות בהרכבה – חסכון משמעותי בזמן עבודה. ללא צורך ב"פינוי" וללא תלות בגורם שלישי לטיפול בתקלות.
  • קלות כוונון – ניתן לכוון את המגירה באמצעות מברג פיליפס בלבד. אין צורך במברגים מיוחדים.
  • חסכון בשטח מדף ומלאי אבוד.
  • מסילות מטבח ולא מסילות לרהיטים- שקיעה מינימלית.

כמו כן, יתרונות עיצובים ופונקציונאליים למשתמש הסופי:

  • מגוון גדול של גבהים-63,90,122,186,250.
  • שטח אחסון גדול במיוחד בזכות הדפנות הדקות ועומק המגירה.
  • נסיעה מושלמת, פתיחה קלה מאוד.
  • קלה לניקוי - פירוק חזית ללא צורך בכלים.
  • TIPMATIC SOFT CLOSE- פתיחה בלחיצה, ניתן להרכיב בכל שלב לא דורש תכנון מוקדם.

מיוחד בדומיסיל – SCALA MATCH – תפיסת העיצוב החדשה למטבח: מהיום מעצבים את המטבח גם מבפנים: בזכות העיצוב הייחודי ניתן לשלב על דפנות המגירה חיפויים במגוון בלתי מוגבל של צבעים ופורנירים ובכך לעצב את פנים המטבח בהתאמה למראה החיצוני.

חדש בדומיסיל: סדרות המזווים המתקדמות מבית VIBO

מותג הפרזול האיטלקי VIBO מציע סדרות מזווים חדשניות ומתקדמות ביניהן סדרת M15 הנותנת בין היתר מענה ייעודי לאחסון בקבוקי יין בשכיבה וכן מזווה הנותן מענה ייעודי לאחסון חומרי ואביזרי ניקוי ועוד. סדרת המזווים החדשה מאפשרת אחסון הפריטים באופן אידיאלי החוסך מקום יקר.                                       כמו כן השיקה VIBO את המזווה הנשלף החדשני במראה יוקרתי Maxi Pantry המגיע ברחבים של 450, 600 מ"מ. המזווה, בעל דפנות הזכוכית המלאות תוכנן באופן ארגונומי בשיטת Pull-out (מנגנון פתיחה בטווח מלא) על מנת לאפשר גישה קלה ונוחה ואפשרות להתמצא ולארגן את התכולה בו.

חדש בדומיסיל: IT'S ALL ABOUT WOOD  - סדרת מוצרים ומשטחים מעץ

ליין מוצרי העץ החדשים בדומיסיל מורכב מעיטורים ורגליים מעץ בוק טבעי במגוון צורות, גדלים ועיצובים למטבחים וריהוט בסגנון פרובנס קלאסי. את עיטורי העץ ניתן להדביק על גבי הרהיט ולצבוע אותם באותו הגוון כך שיראו כתבליט.                                                                                                               כמו כן החלה דומיסיל לשווק לאחרונה סדרת משטחי עץ איכותיים מסוג בוצ'ר בלוק, Vario וLami העשויים מעץ אלון לבן ומגיעים במגוון עוביים לבחירה.

 

פרטי התקשרות:
דומיסיל יבוא ויצוא בע"מ

המעיין 47, הפארק הטכנולוגי מודיעין

[email protected]

www.domicile.co.il

03-5588804/5

Show Buttons
Hide Buttons