חברת שר בן עמי לקראת טימבר 2017

חברת "שר בן עמי מכונות" המייצגת בלעדית את חברת CASOLINאיטליה, מציגה השנה בתערוכת טימבר ישראל את הדגמים הממוחשבים של משורי העגלה – (קרייזיק) מדגם ASTRA-400 וכן הדגם הפופולארי ASTRA-500 , דגם זה המוצג בתערוכה עם האופציות הקיימות אצל היצרנים האיכותיים ביותר. מדובר על עגלה המתכוונת למעלות עם תצוגה דיגיטלית, צג עליון עם מסך מגע "10.4 ,תוכנה גרפית לחישוב מעלות והטיות שונות , פוריץ (משור מקדם) המתכוון ע"י המחשב ועוד. במכונות CASOLIN מושם הדגם על הנדסת אנוש מעולה והנדסת חומרים טובה מאוד, התוצאה המתקבלת היינה אמינות וחיתוך מדוייק לאורך שנים. כאמור מדובר על מכונות שמחירן אינו נמצא ברובד הנמוך/בינוני, של יצרנים אחרים הקיימים בשוק, אך התמורה למחיר המתקבלת הינה הגבוהה ביותר.
חברת CASOLIN נוסדה בשנות ה- 60 ע"י מר פייר ג'ורג'יו, סמוך לעיר ורונה שבצפון איטליה. החברה מתמקדת בעיקר בייצור מכונות קלאסיות (סטנדרטיות) ובשנים האחרונות מנוהלת החברה ע"י לורנסו בנו של ג'ורג'יו.למרות המשבר הקשה שפקד את הענף בעשור האחרון באיטליה, הגרם למספר רב של חברות להסגר או להתאחד, שרדה החברה בעיקר בזכות האיכות הגבוהה ואמינות של המכונות אותן היא מייצרת. מסורת זו של ייצור נשמרת ומוקפדת עד היום.
חברה נוספת המיוצגת ע"י חברת "שר בן עמי" ותופיע בתערוכת טימבר ישראל 2017, הינה יצרנית מכונות הקנטים CEHISA אשר בשנת 1968 ייצרה את מכונת הקנטים הראשונה שלה בעיר ברצלונה שבחבל קטלוניה ספרד. במהלך השנים החברה גדלה והתרחבה וכמו כן מספר הדגמים וכמות הייצור גדלה בהתאם לצרכי השוק. כיום מייצרת חברת CEHISA מכונות קנטים הנמכרות בכל רחבי הגלובוס החל מהמדינות המובילות באירופה: גרמניה, צרפת ואנגליה, דרך צפון אמריקה, קנדה וארה"ב, דרום אמריקה: ברזיל,קולומביה,ארגנטינה, פנמה וכו', וכן במדינות מרוחקות במזרח: אוסטרליה,סינגפור ועוד.בעבר הרחוק נמכרו המכונות של CEHISA בארץ ללא יצירת תשתית מתאימה של שירות.בשנת 2009 נוצר הקשר הראשוני בין חברת "שר בן עמי מכונות" לחברת CEHISA מברצלונה והחל בשיווק מאסיבי של כל סדרות הייצור, החל מסדרת BRYKO הזוכה לפופולאריות רבה הודות לגודלה הפיזי של המכונה כ- 2 מטר אורכה.ממשיך לסדרת הCOMPACT- המאפשרת לשלב אופציות רבות הקיימות בדגמים התעשייתיים בלבד והסדרה התעשייתית ה- PRO, בעלת התפוקה הגבוהה.במהלך השנים הוסיפו לדגם הבסיס של סדרת BRYKO תחנות נוספות כגון: כרסום מקדים ותחנת משקפיים. שודרגו מחשב ההפעלה וגוף המכונה ונוספו אלמנטים שונים למכונה לקבלת גימור מלא.דגמי ה-COMPACT יוצרו במהלך שנות ה-90 ובמהלך שנת 2011 הוקפא הייצור לצורך תכנון ושדרוג מחדש של הדגם. בשנת 2013 החל שיווקה של סדרת COMPACT החדשה הכוללת בתוכה יחידות רבות ואופציות שונות שהיו נחלתם הבלעדית של המכונות התעשייתיות כגון: מיכל דבק המאפשר עבודה עם דבק EVA ו- PUR, מתיזים לתמיסות כימיות של חברת RIEPE גרמניה לקבלת רמת גימור איכותית ועוד.הסדרה הבאה הינה סדרת ה- PRO שכאמור עברה שדרוג בכל המכלולים של המכונה, לדגם הנקראPRO CONCEPT , סדרה זו הינה סדרה תעשייתית בתפוקת עבודה במהירות גבוהה של 14 מטר לדקה, כאשר כל היחידות והמנועים מאסיביים יותר ומאפשרים לעבוד משמרת מלאה לאורך כל יום העבודה. במהלך השנים האחרונות נמכרו מאות מכונות מדגמים שונים בכל הארץ.
נשמח לראותכם בתערוכת טימבר ישראל 2017 ולייעץ עבורכם לרכישת מכונת קנטים המתאימה ביותר לנגריה או למפעל הרהיטים שלכם.
חברת שר בן עמי קיבוץ גבעת ברנר

פייסבוק : https://www.facebook.com/benamimachines/

Show Buttons
Hide Buttons