הטכנולוגיות של שרתעש בטימבר 2017

חברת שרתעש שמייצגת בישראל את חברת WEINIG מגרמניה תציג השנה מספר מוצרים חדשים מתוצרת חברת הבת HOLZHER :
מכונות ה CNC של HOLZHER.
שכחו את מה שידעתם עד היום על מכונות נסטינג ובואו לראות מקרוב את המהפכה של HOLZHER עם סדרת המכונות החדשה שנקראת . NEXTECבנקסטק של הולצר תמצאו בדיוק את כל מה שנדרש ממכונת נסטינג ויצור של קופסא נהפך לדבר פשוט וכל זה בשלוש קליקים פשוטים!!!

המכונה מאובזרת בתוכנת CABINET CONTROL שכוללת ספריה עם אפשרות למאגר של 300 קופסאות שונות לפי עיצובכם ולפי בחירתכם. בוחרים את הקופסאות הרצויות בין אם זה מטבח או ארון בודד, מזינים את מידות הרוחב ,גובה,עומק ובזה למעשה הסתיימה עבודת תיכנות המכונה. מכאן המכונה תפרק את העבודה, תעשה אופטימיזציה, תסדר את החלקים על הפלטה ותעבד את החלקים. כמו כן המכונה מצוידת בשולחן ואקום חכם עם מערכת ECO VAC שמחלקת את שולחן העבודה ל 8 אזורים שונים של ואקום ומנתבת את עוצמת הואקום לפי גודל החלק . המכונה מצוידת במצייני לייזר שמאפשרים עבודה חופשית ממש כמו על קרייזיק! . ניתן להניח חלק בודד על השולחן ללא המעצורים של נקודות האפס ולעבד חלק גם אם הוא לא מרובע..
מכונות הקנטים של HOLZHER
השנה נציג בפניכם את העוצמה והאמינות של מערכת הדבק של הולצר ונראה איך גם במכונות קטנות ובינוניות ניתן לעבוד עם דבק PUR (דבק פוליאוריטני). דבק PUR נפוץ יותר ויותר באירופה ובעולם כולו והדבקה של קנט עם דבק PUR הופכת אותו להדבקה החזקה והעמידה ביותר שקיימת היום יותר מהדבקת לייזר ויותר מדבק EVA. המאפיין של דבק PUR הוא שהוא עמיד למים ואינו מתרכך ונפתח בחום. למי שאינו יודע מערכות ההדבקה של הולצר הם למעשה מערכות הזרקה של דבק וגם באבזור הבסיסי ביותר ניתן לעבוד איתם בדבק PUR וללא תוספות מיוחדות או מיכלים נוספים. בדוכן של שרתעש נציג חלקים שהודבקו עם סוגי דבקים שונים ונמחיש את ההבדלים בין דבק אחד לשני.
הקרייזיקים של אלטנדורף
הקרייזיקים שלא מפסיקים להפתיע!, והשנה המוטו העיקרי הוא אלטנדורף בכל נגריה. למה לקנות משהו שהוא דמוי או מקביל אלטנדורף? איכות בלתי מתפשרת ,טכנולוגיה מתקדמת ביותר ומחיר לכל כיס, אתם מוזמנים לבקר אותנו ולראות במו עיניכם.
כמו כן יעמדו לשרותכם בדוכן שרתעש נציגים של שאר החברות שמיוצגות על ידי שרתעש וישמחו לעדכן ולהציע לכם את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שמתאימים לכם.
WEINIG – מכונות הקצעה ועיבוד עץ גושני – מר. יאבוז ילמז
COSTA – מלטשות שטח
GIARDINA – מערכי צביעה אוטומטים וחדרי צבע – מר. פיליפו ג'רמנו.
DDX – תוכנות קאד קאם
HOLZHER – מכונות CNC , מסורי גשר, מכונות קנטים

Show Buttons
Hide Buttons