אלסופ פונטיסופ בע”מ לקראת תערוכת טימבר 2017

 

 

אלסופ פונטיסופ בע"מ הינה חברה הנדסית המתמחה במערכות מכניות ממוחשבות. החברה נותנת פתרונות הן ברמת התוכנה והן ברמת המכונות בתחומי עיבוד עץ, מתכת וחומרים אחרים.

החברה הינה הנציגה בארץ של תוכנות אלפאקם וקבינט ויז'ן - התוכנות המובילות בעולם לענף העץ, ובין השאר גם נציגה של החברות הטאיווניות לייצור מכונות - Woodwise ו-Fulltek.קבינט ויז'ן היא תוכנה המיועדת לכל נגר, ומיועדת הןלעיצוב בעמדות התצוגה, והן לייצור אוטומטי במפעלי ריהוט ממוחשבים. זוהי התכנה היחידה המשלבת את כל הטכנולוגיות - תכנון קל ופשוט על גבי המסך, קבלת רשימות חיתוך ושרטוטי חלקים מפורטים, ביצוע  פירוק ואופטימיזציה מיידית לחיסכון בחומר כולל רשימת תמחור מדויקת, אופטימיזציה אוטומטית, והורדת קבצים להפעלת משור הגשר ומכונת ה- CNC. ניתן להפיק דו"חות ייצור מלאים, לקבל מדבקות מפורטות כולל קבלת תוויות ברקוד לבקרה מלאה על זרימת החלקים במפעל.

 

 

כל יצרן ריהוט, החל מהנגרייה הקטנה ועד למפעל רהיטים גדול, יכול כעת לייעל את תהליך התכנון והייצור, לחסכון בזמן, לביטול שגיאות ולהגברת התפוקה.

תוכנת אלפאקם מוצעת לכל מקרה בו נדרשות פעולות החורגות מהעיבוד הסטנדרטי. היכולת לתכנן בתוכנה מודולים מיוחדים לאפליקציות שונות, מאפשרת גמישות לביצוע פעולות מסובכות תוך תכנון פשוט ומהיר. לתחום העץ, התוכנה מספקת פתרונות ייחודיים ומתקדמים שאינם קיימים בתוכנות אחרות, כגון ניקוי אוטומטי של פינות חדות בחזיתות פרמטריות, ציפויי קירות אוטומטיים, כרסום תלת ממדי של פריטים מעוצבים, קינון אוטומטי, ואפשריויות רבות נוספות המרחיבות את תחום הביצוע של המכונות הקיימות.

לתוכנה ספריות עם מאות תוכניות מוכנות לייצור של מוצרים מעוצבים, כמו חזיתות פרמטריות בכל צורה, משרביות, ופריטים תלת מימדיים מעוצבים של שידות, מיטות ועוד.

Woodwise - הינה חברה טאיוונית המתמחה בייצור מרכזי עיבוד CNC בעשרות דגמים - החל מדגמים פשוטים, עבור דרך מרכזי קידוח P2P ועד למכונות 5 צירים ויותר - עם אפשרות התאמה מדויקת לצורכי הלקוח ובמחירים האטרקטיביים בישראל !

בתמונה: דגם אוטומטי לפריקה וטעינה, הכולל במה מתרוממת ועליה לוחות מוכנים להזנה, דוחפן בעל כריות ואקום להעברת הלוחות מהבמה המתרוממת לשולחן הואקום, שולחן ואקום מחורץ, מדפסת תוויות המותקנת על זרוע ממוחשבת לנטילת התוויות והדבקתן על חלקי הלוח לזיהוי החלקים אחרי העיבוד, גלילי לחיצה מתכווננים לדפינת חלקים קטנים כדי שלא יזוזו בזמן העיבוד, מערכת ואקום לניקוי שולחן העיבוד משאריות אבק ושבבים בין מנות הייצור, שולחן פריקה עם מסוע חשמלי לקליטת החלקים המעובדים והעברתם לתהליכי המשך ועוד. למכונה ראש עיבוד מתכוונן, ראשי קידוח אנכיים ואופקיים, מסור לחירוץ וחיתוך, מחסנית אחורית עם כלים רבים ועוד.

 

Fulltek

- יצרנית טאיוונית של מרכזי עיבוד CNC, המתמחה בייצור מכונות על פי דרישת הלקוח, בעוצמות עבודה שונות, עם שולחן ואקום שטוח או שולחן קורות, או שילוב ביניהם, לעיבוד לוחות שטוחים או עץ גושני. החברה מציעה "תפירת" מכונות לצורכי הלקוח מתוך תפישת עולם הקובעת, שמכונה מותאמת היא לא בהכרח יקרה, שכן הלקוח איננו רוכש רכיבים שאיננו זקוק להם והוא גם לא נאלץ לרכוש מכונות גדולות מהדרוש לו. המכונות מיוצרות ממיטב הרכיבים בעולם, נחשבות למסיביות ומדויקות מאוד ותחזוקתן קלה.

 

Show Buttons
Hide Buttons